Творчість Ле Корбюз’є

План

Вступ

1. Початок творчого шляху

2. Принципи домобудівництва

3. Розквіт творчості

4. Видатний архітектор сучасності

5. Меблі Ле Корбюз٬є

Висновки

Список використаної літератури

Вступ

У прагненні домогтися нового розквіту естетики архітектури і дизайну й у поетизації цієї найважливішої сфери людської діяльності - ключ до розкриття творчості Ле Корбюзье - великого майстра, життя якого зв'язала два століття в історії сучасної архітектури.

Ле Корбюзье - це унікальний дизайнер і архітектор першої половини ХХ століття. Генію властиво випереджати свій час, тому оцінити по достоїнству його роботи ми можемо тільки сьогодні.

Ле Корбюзье створив для дизайну ХХ століття «абсолютний нуль», щодо якого може вибудовуватися шкала творчої роботи дизайнера. Цей видатний майстер працював як у сфері архітектури, так і меблів, предметів декоративного мистецтва, живопису.

Метою даної курсової роботи є розгляд основних гранів творчості цього видатного архітектора і дизайнера, твори якого вражають нас і донині.

Для розкриття поставленої мети в роботі буде виконано наступні завдання:

-показано початок творчого шляху Ле Корбюз٬є

-викладені основні принципи, за якими працював архитектор

-подано характеристику основних архітектурних будівель з погляду їх новизни

-розкрито маловідому грань творчості майстра – конструктування меблів і предметів декоративного мистецтва.

Ознайомлення з творчою спадщиною Ле Корбюз’є завжди є актуальним і корисним.

1. Початок творчого шляху

У 1887 році у Швейцарії народився Шарль Едуард Жаннере. Йому було призначено під ім'ям Ле Корбюз’є придбати світову популярність. (Псевдонім з'явився в 1935 році.)

Майбутній архітектор з'явився на світ в родині власника годинникової майстерні, гравера циферблатів і одного з перших альпіністів. У будинку часто звучала музика - мати була музиканткою. Ле Корбюз’є, як і батько, теж навчався граверному мистецтву. У тринадцять з половиною років він поступив у Школу прикладних мистецтв у Ла-шо-де-фон.

12345678910
?Українські реферати

© 2011 - 2017 Реферати на тему | Реферати українською мовою безкоштовно | Скачати бесплатно реферати українською мовою