Організація оздоровчого туру по Угорщині

ЗМІСТ

Вступ3

Розділ 1. Стан розвитку туристичної галузі Угорщини5

Розділ 2. Розвиток оздоровчого туризму в Угорщині9

2.1. Історичні аспекти розвитку оздоровчого туризму та особливості лікування9

2.2. Природні ресурси та їх розміщення в інфраструктурі оздоровчого туризму11

РОЗДІЛ 3. Шляхи вдосконалення планування на підприємстві19

3.1. Параметри маршруту20

3.2. Основні показники маршруту21

3.3. Програма туру22

3.4. Калькуляція туру24

Висновки27

Список використаної літератури29

Додаток. Мапа Угорщини30

ВСТУП

Угорщина є своєрідним місцем між сходом і заходом Європи. Щорічно країну відвідують понад 40 мільйонів туристів з усіх кінців континенту. Розмаїття культур, звичаїв, стилів життя дозволяє гостям почуватися в Угорщині, як у себе дома. Вас приємно здивує широкий вибір товарів на прилавках магазинів й помірні ціни на них. Ви зустрінетесь з традиційною угорською гостинністю, відомою далеко за межами нашої країни. А ще Угорщина цікава тим, що тільки тут поряд знаходяться видатні історичні й культурні пам’ятки, які відокремлено можна побачити в інших куточках Європи.

У самісенькому серці Європи, на відстані однієї-двох годин подорожі автомобілем, із виру столичного життя Будапешта ви переноситесь у романтичну тишу Алфьольду з його знаменитими степами, так званою “пустою”. Вздовж усьго шляху від міста Захонь на сході країни до Сентсотхарда на західному кордоні ви зустрічатимете старовинні пам’ятки й пам’ятники архітектури. Про те, що Угорщина (“Паннонія”) була колись східним кордоном Римської імперії нагадують руїни Аквінкума в Будапешті. Шукачі скарбів і сьогодні розшукують на берегах Тиси могилу Аттила, легендарного вождя гунів, які побували тут під час великого переселення народів. У 896 році зі сходу в долину Карпат прийшли угорські племена. З того чому, ось уже 1100 років, угорці проживають на цьому місці. Про бурхливі історичні події свідчать середньовічні фортеці, з яких особливо виділяється фортеця Надьважонь, а також прекрасні архітектурні творіння, такі як палац у місті Фертьод у стилі рококо, що нагадує австрійський Шонбург.

Дослідження та вивчення стану розвитку туризму в Угорщині є надзвичайно цікавим та важливим, так як ця країна, є сусідом України, що у великій мірі сприяє організації туристичних відвідувань цієї держави. Мальовничі краєвиди, міста і села Угорщини, культурні та історичні пам’ятки, природні багатства дають можливість організувати безліч цікавих, оригінальних і різнопланових програм, особи оздоровчих турів по Угорщині.

12345678
?Українські реферати

© 2011 - 2017 Реферати на тему | Реферати українською мовою безкоштовно | Скачати бесплатно реферати українською мовою