Рухливі ігри та естафети на уроках фізичної культури

Фізкульт-ура.

Учні розташовуються на одному кінці майданчика, за лінією старту. На протилежному, за 15-20 м, позначають фі­ніш. Учні говорять, співають куплет з дитячої пісні.

Треба спортом займатися.

Спорт, діти, нам потрібний.

Ми зі спортом міцно дружимо.

Спорт- доровя!

Спорт- гра!

Фізкуль-ура!

Фізкульт-ура!

Після цих слів учні розбігаються і швидко біжать до фінішу. Перема­гають ті, хто в числі перших перетнув лінію фінішу. Гра повторюється.

Варіанти гри: з гри вибуває тільки учень, який фінішував останній, за другим разом — теж останній. Так визначають переможців гри.

Хлібчик (українська народна гра)

Спереду стає хтось один. А за ним — усі парами. Перша каже:

Печу, печу хлібчик!

А випечеш? — озивається остання пара.

Випечу.

А втечеш?

Побачу.

І зразу ж біжить, а задня пара його ловить. Хто спіймає, з тим стане в парі спереду. А хто залишиться без пари, «пектиме хлібчик».

Хто де живе

Усі гравці діляться на дві команди і стають в колону по одному або в одну шеренгу. Кожну команду вчитель розрахо­вує по порядку (№1, №2 і т.д.). Між двома командами, на рів­ній відстані від команд, розміщені три кола (гімнастичні обру­чі), які символізують «Ліс», «Повітря» і «Воду». Вчитель нази­ває тварину, птаха або рибу і номер. Наприклад, вчитель голо­сно говорить: «Вовк, № 5!» З кожної команди гравці, які мають даний номер, біжать до свого кола, де вони «живуть» (в даному випадку до «Лісу»).

Той гравець, що швидше прибіжить, виграє або цій команді нарахо­вується одне очко.

Варіанти гри:

12
?Українські реферати

© 2011 - 2017 Реферати на тему | Реферати українською мовою безкоштовно | Скачати бесплатно реферати українською мовою